Radziejów, Kujawsko-pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Centrum Ubezpieczeń i Finansów NordUnion

Rdziejów

ul. Wiejska 18a
87-800 Włocławek
nordunion.pl/
kom. 535852777
tel. (54) 426 22 32

Centrum Ubezpieczeń i Finansów poszukuje osób na stanowisko Mobilny Specjalista
Ubezpieczeniowo-Finansowy

Od kandydatów oczekujemy:
- wieku powyżej 25 lat
- wykształcenia minimum średniego
- solidności, zaangażowania w pracę
- wysokiej motywacji do pracy
- umiejętności budowania i utrzymania relacji z klientami
- chęci podnoszenia swoich kwalifikacji

Główne zadania specjalisty:
- profesjonalna sprzedaż ubezpieczeń i produktów finansowych
- aktywne poszukiwanie klientów
- osiąganie założonych celów sprzedażowych

Oferujemy:
- nowy system wynagrodzenia, zawierający dla najaktywniejszych dodatkowe wsparcie finansowe
- atrakcyjną ścieżkę kariery zawodowej
- wszelką pomoc na każdym etapie kariery zawodowej oraz wsparcie podczas pierwszych kontaktów z klientami

Osoby spełniające wymagania prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres:
rekrutacja@nordunion.pl/

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: &#8222; Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883&#8221;.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 08 Maj, 2012  11:14

Identyfikator: 395771

Wyświetleń: 3935